Mesaj gönder
Ana sayfa

Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company şirket Profili

şirket Profili

Şirket, "yüksek kaliteli insan saç ürünleri, insan saç perukları, insan saç dantel aksesuarları, peruk aksesuarları, insan saç uzatma ürünleri ve çeşitli saç ürünleri" üzerine odaklanıyor.

 

Çin Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company şirket Profili 0Çin Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company şirket Profili 1Çin Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company şirket Profili 2

 

Biz insan saçı üreticisiyiz. Kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol edebiliyoruz. Ve her saç ürününün mükemmel olduğundan emin olmak için sıkı bir profesyonel kalite denetim ekibimiz var.Her paket dikkatlice ürün kontrolünü sağlamak için seçilir.

 

Şirketimiz, çok çeşitli taleplerinizi karşılayabilecek çeşitli ürünler sunar.Müşteri önceliği ve kredi temelli" şirketin kuruluşundan beri ve her zaman müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Our company is sincerely willing to cooperate with enterprises from all over the world in order to realize a win-win situation since the trend of economic globalization has developed with anirresistible force.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2016Fabrikamız kuruldu.

2017İnsan saçlarını çevrimiçi olarak ihraç etmeye başlıyoruz.

2022,Tıpkı saçlara bant, saçlara klip, saç uçlarına bant, saçlara bant ve diğer saç uzantıları gibi birçok yeni saç türü üretti.

2023Göz kirpikleri için yeni bir ürün hattı ekleyip 2024'te satmayı planlıyoruz.

Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : XZHAIR

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 8000-10000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company Sertifikalar Çin Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company Sertifikalar Çin Jinan Xuanzi Human Hair Limited Company Sertifikalar